Schade ontstaan door een ontwerp- of constructiefout?
Aan bouwprojecten zijn vaak veel risico's verbonden, zoals beschadiging van het werk, diefstal van materialen op de bouwplaats of letselschade.
De financiële gevolgen kunnen groot zijn en de vraag wie aansprakelijk is voor de ontstane schade is niet altijd eenvoudig te beantwoorden, aangezien er vaak veel partijen bij een bouwproject betrokken zijn, zoals de opdrachtgever, de hoofdaannemer, onder- en nevenaannemers, installatiebedrijven, de bouwdirectie, constructeurs en architecten.
Teneinde de financiële risico's van een bouwproject zo overzichtelijk mogelijk te houden, kan een zogenaamde Construction All Risks-verzekering (CAR) afgesloten worden.
Door middel van een risicoanalyse kunnen wij u helpen om effectieve maatregelen te nemen, hetgeen ook een positieve uitwerking heeft op de kosten van uw verzekering.
Wilt u meer weten over onze oplossingen?
Bel nu Jhalmar de Vaal voor meer informatie op 010 288 44 43. Uiteraard geheel vrijblijvend.
|